Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mzp-vel nem lehet nyerni, de...

Mzp-vel nem lehet nyerni, de ha még most lemondana lenne esély áprilisig (?)

Figyelt kérdés
2021. dec. 29. 13:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%
Semmi, ez az ellenzéknek sajnos mindenképp szopóroller.
2021. dec. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
26%
Az utolsó 3 hónap a döntő, az alatt bárkit fel lehet építeni.
2021. dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
20%
Dobrev Klárával még lenne. De ha nem váltják le MZP-t, akkor csak négy év múlva.
2021. dec. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
22%
#2. Ez ilyen önnyugtató szöveg, csak a választáson egy három hónap alatt felépíteni szándékozott jelölt fog szemben állni minden idők legtapasztaltabb, leghosszabb ideje hivatalban lévő, valamint kiemelten rafinált, dörzsölt, okos miniszterelnökével, akit tényleg az ország és a határon túli magyarok 100%-a ismer és igen tekintélyes részük a mai napig kedvel hosszú-hosszú évek óta. 100 napja van az ellenzéknek, remélem, okosan használják ki, de mondjuk úgy: borzasztóan erős kételyeim vannak ezt illetően.
2021. dec. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Csak azt nem tudom, hogy ha tavasszal MZP-vel nyer az ellenzék, utána jönnek majd a kérdések, hogy le kéne váltani a miniszterelnököt? Nem tudom, hogy miért nem lehet végre elfogadni az eredményt. Én sem örültem volna más jelöltnek, de elfogadtam volna bármilyen eredményt. Ahogy Orbán elmozdításáról sem írok ki napi 3 kérdést.
2021. dec. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
#3. Ha MZP-t leváltják Dobrevre, azzal már oda is adták a kétharmadot újabb négy évre a Fidesznek. MZP-vel még van rá esély, hogy csak sima Fidesz-győzelem lesz.
2021. dec. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
19%
Ez csak MZP propagandája. Nem Gyurcsányozni kéne, hanem normálisan kommunikálni.
2021. dec. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
43%

#7. "Ez csak MZP propagandája."


Mármint ezt mire írod? Mi az az "ez"?


"Nem Gyurcsányozni kéne, hanem normálisan kommunikálni."


A politika már csak ilyen tisztátalan játék.

2021. dec. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
21%
Arra írom, hogy úgy csinál, mintha csak ő lenne képes leváltani Orbánt. Csak Orbán és MZP tárgyalnak végletekben. Dobrev sokkal kiegyensúlyozottabb, tehetségesebb vezető lenne.
2021. dec. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
Jaj istenem annyira átlátszó hogy ezeket a kérdéseket a fizetett fidesztrollok írják ki...
2021. dec. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!