Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogyan kell megoszt...

Facebookon hogyan kell megosztani hogy elvégeztem az egyetemet?

Figyelt kérdés

Úgy látszik egy alap diploma nem elég ahhoz hogy ezt a feladatot megugorjam =)


A probléma ez:

Amikor kezdtem az egyetemet akkor ezt hozzáadtam a profilomhoz.

Most rányomtam a szerkesztésre, bepipáltam hogy végeztem, beírtam a végzés évét. Most csak a profilomnál jelenik meg a posztok között, a hírcsatornára nem került ki, hogy mások is lássák.



2022. jan. 6. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:

"Mi jár a fejedben, ...?" sávba bele kattintasz

Kis felugró ablakba a alul a lekerekített szélű téglalapba a közzététel gomb felett jobb szél három pötty. életesemény, tanulmányok.


:)

2022. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam azzal, de akkor egy mezőbe kell beírnom az egyetem nevét, nem pedig a meglévőt kiválasztani, és ez a korábban megadott mellé felvesz nekem még egy egyetemet. Így amikor kiraktam hogy elkezdtem, az továbbra is befejezezlenként van kint, és megjelenik ugyan az az egyetem mégegyszer befejezettként emiatt az életesemény miatt. :(
2022. jan. 6. 21:42
 3/3 anonim ***** válasza:
26%
Hú de k...va nagy problémád van!
2022. jan. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!