Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon, hogy lehet úgy...

Facebookon, hogy lehet úgy megosztani egy posztot és hozzá egy hivatkozást, hogy ne csak a hivatkozás látszódjon?

Figyelt kérdés
Facebookon megosztottam egy posztot, majd a végére belinkeltem egy weblap oldalát, ami kapcsolódott a posztomhoz. De ha valaki meg akarja osztani ezt az egész hozzászólásomat a hivatkozással együtt, akkor csak a hivatkozást tudja megosztani. A posztot én nyilvános közzététellel hoztam létre. Meg lehet oldani, hogy ne csak a hivatkozást tudják megosztani akik látják, hanem a posztomat is?
2021. aug. 25. 16:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Régebben volt olyan lehetőség, hogy megosztás az eredeti bejegyzéssel együtt. Mielőtt megosztottad, az előnézetben kellett bejelölni. Most nem találom sehol, biztos kifejlesztették...
2021. aug. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!