Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore dilemma. Segítenél?

Ncore dilemma. Segítenél?

Figyelt kérdés

nagyon sokat kerestem egy filmet,de az istennek sincs fent sehol és nem is rakták fel kérésre sem.az NCORE-on úgy hallottam fennt van.Nem meghívó kéne.ha valaki esetleg tudna segíteni abban,hogy letölti ezt az egy filmet és elküldi nekem,rendesen visszatölteném,meg minden.de nagyon kéne,öcsim is nagyon meg szeretné nézni és addig nem nyugszom,amíg meg nem lesz,mert mostmár egy hete csak ezt keresem.:S mostmár nagyon idegesít. légyszi valaki segítsen!

a film címe: Soha többé halloweent! Christopher Lloyd a főszereplő. Angol címe: When good ghouls go bad!

előre is köszi.tudom köszönettel tele van a padlás xD.... de mégis nem lenne nagy fáradtság. szóval előre is köszi annak aki segít.


2010. szept. 7. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Se angol se magyar címre nem dobott találatot az Ncore.

Töredékre meg csak "Soha többé háborút" címet adja.

2010. szept. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rákerestem, de nem találtam fent.
2010. szept. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké köszi,hogy megpróbáltátok :(
2010. szept. 7. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!