Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen lenne a Világ internet...

Milyen lenne a Világ internet nélkül?

Figyelt kérdés
2021. dec. 30. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van 1 időgépem, visszajössz velem az 1500-as évekbe?
2021. dec. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem 19 évesen lett internetem 1999-ben. Elég más volt akkor az élet így 2021-ből visszatekintve.

A játékokat, programokat csak az újságokból lehetett megszerezni, meg egymás között floppy lemezen cserélgetni. A zenéket kazettákon cserélgettük/másolgattuk. Nem volt ám online rendelés, ha kellett egy új kazi vagy album, akármi akkor felültem a vonatra és elmentem Budapestre, mert ott buztos találtam olyan boltot ahol tudok venni.

2021. dec. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyan, mint 1991 előtt?
2021. dec. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor több könyvet vennének az emberek.

Tudod, az "Olyan mint az internet csak fából".

2021. dec. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nyugodtabb.
2021. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SIDLER22 ***** válasza:
100%

Talán picit lassabb lenne és a társadalomban nem lennének olyan éles határok. Mivel a YouTube, Facebook és egyéb oldalak úgy lettek kitalálva, hogy amit te elkezdesz nézni arra azt fogja hinni (és persze ez a legtöbb esetben igaz is), hogy téged az a tartalom érdekel. A továbbiakban, hogy te az oldalon maradj, hasonló tartalmakat fogsz kapni. Így szépen kialakultak a ma is a YouTube-on látható egyszemélyes buborékok a világról. Ahol az emberek meg vannak győződve a saját igazukról mert csak azt látják minden nap amire 6-7 éve félig meddig véletlenségből rákattintottak. Erre most pár hete tettek rá még egy lapáttal, hogy elrejtették (válaszható opció NÉLKÜL) a dislike-ok számát.

Vagyis semmi negatívum. Most már mindenki folytathatja a saját kis világát és zsebelheti be a pozitív véleményeket.

2021. dec. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!