Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van internet,de nincs wifi....

Van internet,de nincs wifi. mitol?

Figyelt kérdés
már a router beallitasaiban is elvegeztem minden erre vonatkozot. enableztem a wifit de még reseteltem is a routert es ugy is beallitottam mindent ahogy kell. internet van, tehat kabelen keresztul tudok netezni, de hiaba allitok be mindent a wifire vonatkozoan megsem sugaroz wifit a router, nem is vilagit a wlan lampa. mitol lehet ez?
2021. okt. 26. 01:20
 1/8 A kérdező kommentje:
zxhn h108n
2021. okt. 26. 01:21
 2/8 anonim ***** válasza:
A hátoldalán a kapcsolóval bekapcsoltad a wifit?
2021. okt. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen
2021. okt. 26. 12:03
 4/8 anonim ***** válasza:

#1-nak +1

Megnézheted itt [link] is, hátha segít.

2021. okt. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igazábol az invitel oldalán a saját routeremre vonatkozóan van fent hogy kell beállitani és ugy állitottam mindent,mégsincs wifi, hátul a kis gomb is tutira bevan kapcsolava, mert ha kikapcsolom, akkor a router beallitasaiban ki is irja, hogy nem tudom allitani mert ki van kapcsolva. arra gondoltam, hogy talan elromolhatott a router, de nem ertem miert ezt a legocskabb routert kaptuk.
2021. okt. 26. 12:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor hívd fel őket, és mondd meg nekik, hogy az eszközüket nem tudod használni, mert nem működik a wifi.
2021. okt. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Es azt nem lehet kérni, hogy valami normális routert hozzanak? alapból ez a router kb 3 meteres hatosugaru, egyik szobában már csak egy csikon veszi a wifit, persze amig jo volt. másik meg hogy egy ugyanilyen már tönkrement ugy hogy 1 éve van invitelünk és most ez is esélyes, hogy meghalt. ugyanezt a fost hozzák megint gondolom.
2021. okt. 26. 12:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt is elmondhatod nekik, hátha van valami jobb eszközük.

Vagy veszel egy routert és arról használod a wifit a házban.

2021. okt. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!