Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csináltam egy Facebook profilt...

Csináltam egy Facebook profilt. Mindent szabályosan ki töltöttem. Sikerült is megcsinálni erre le tiltott a Facebook. Semmi olyat nem csináltam. Még egy ismerőst sem jelöltem be mert még időm sem volt rá mert letiltott. Meddig tart?

Figyelt kérdés
Kértem azt az ellenőrzést. De Azóta semmi. Még tegnap. Mi a teendő még.

2021. okt. 19. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Tiltották le a közelmúltban másik Facebook fiókodat?
2021. okt. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Amíg feloldják a tiltást, tanuld meg az igekötők helyes használatát! ;-)
2021. okt. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Profilképet töltöttél fel?
2021. okt. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is profilképre gyanakodnék, rokonnak csináltam, mert idős, de nem akart képet, másnap jött is a dolog, hogy felfüggesztik, de volt lehetőség igazolásra, csak a kép amit választott hát nem volt túl jó, így aztán az ellenőrzést is bukta.

2 nap múlva telik el 30 nap, én úgy értettem, hogy 30 naponként 1 igazolási próbálkozás van.

2021. okt. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Letiltott a zsidóbok engem is..még az email fiokomat is elérhetetlenné tették.

Semmit sem csináltam,mivel csak a marketplacet használom rajta,de hébereknek valami nem tetszett.

2021. okt. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok, úgy néz ki sajnos, hogy nem jól értelmeztem és véglegesen tiltott és nem látom mit lehetne tenni..
2021. okt. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!