Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha Facebookról letörlöm a...

Ha Facebookról letörlöm a saját profilomat, akkor lekerülök más tiltólistájáról is?

Figyelt kérdés

Tehát akiknél le vagyok tiltva, ugye nekik mutatja a beállításoknál, hogy ez és ez a személy le van tiltva, és ott van mellette a feloldás opció.



Ha törölném a Facebook profilomat, és mire átfutna a törlési idő (30 nap), utána eltűnnék a letiltott személyek listáról is azoknál, akik letiltottak engem?



Azért kérdem, mert szeretném ha azok a valakik, akik letiltottak, még a nevemet is elfelejtenék!



Köszönöm.


2021. okt. 19. 00:45
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Ha ugyanazzal az email címmel regelsz vissza 30 nap után. Töröld a profilod és menj vissza egy másik email címmel 30 nap után ha addig kibírod face nélkül, kötve hiszem :D. Szard le aki nem szeret és kedvel téged, ne törődj vele. Ha megbántottak nagyon, vagy szemétkedtek veled és bosszút akarsz állni rajtuk mégis, találj rá más opciót. Millió lehetőség van rá.Helyedben leszarnám azokat,akik nem kíváncsiak rád, azokkal már úgy sem lesz többet rendes emberi kapcsolatod;)
2021. okt. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Természetesen le. Új profillal már nem leszel a tiltólistáján, mivel annak más az azonosítója.
2021. okt. 19. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1-es


Nem akarok rajtuk bosszút állni ugyanúgy én sem akarok velük foglalkozni, legalul írtam is, hogy szeretném, hogy azok a valakik, akik letiltottak, még a nevemet is elfelejtsék!

2021. okt. 19. 12:11
 4/5 A kérdező kommentje:

#2-es


Köszönöm szépen :)

Úgy tudom a profil végleges törlésével az ismerősök listájáról letörlődöm, akkor gondolom ugyanígy mások tiltólistájáról is lekerülök.

2021. okt. 19. 12:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Kis tipp:

Attól még, hogy törlöd magad facebookról nem törlődsz a világmindenségből. Simán emlékezhetnek rád, semmi garancia nincs arra, hogy elfelejtenek.

2021. okt. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!