Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Én most akkor lopom a netet?

Én most akkor lopom a netet?

Figyelt kérdés
Nem fizettem a netemet,és ki is lett kapcsolva 2hétre. Viszont ma észrevettem,hogy megint van,pedig már 2hónappal lógok. Miért kapcsolták akkor vissza? Nem értem.
2008. dec. 11. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Nem fizettem a netemet,és ki is lett kapcsolva 2hétre". Felteszem letelt a két hét. Vagy, lehet, hogy rosszul állították be, és előbb visszakaptad.Meg ilyesmik.

Mindazonáltal én nem hiszem, hogy ez lopás, valszeg ugyanúgy ki fogják számlázni.

2008. dec. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bizony! Ha kapsz szolgáltatást akkor azt sosem ingyen kapod. Én a helyedben még most szólnék, mert 10000000000% hogy ki fogják számlázni előbb utóbb és akkor jön a meglepetés, meg a nagy számla. Persze a te döntésed.
2008. dec. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Átírták a kérdésem :(

Nem 2hétre,hanem 2hete...

Köszi a válaszokat!

2008. dec. 11. 23:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg halozatrol ingyen kapod? Ha olyan helyen laksz, ahol tudod fogni van terero, akkor tudod hasznalni ingyen.
2008. dec. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!