Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy csináljak netet a 3. pc-re?

Hogy csináljak netet a 3. pc-re?

Figyelt kérdés

azzal fordulok hozzátok hogy nincs netem.

van egy modemem és egy routerem.

van egy lap topom amiröl épp irok, és ami wifiröl megy.

van egy p4 es gépem, amin van net. De ma ujra telepitettetetem a 3. gépemet, és lement róla minden egyes beállitások az internetröl.

hogy csináljak netet a 3. pc-re?

Fibernet netem van.


2011. nov. 7. 21:07
 1/2 szotyi41 ***** válasza:
jól össze van dugva? Milyen wifid van / routered? egyáltalán fizetnél érte? egy modemen hozod be a lakásba a netet? és mivel megy a 3 as géped összedugva? wifiről?
2011. nov. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha a 3.gép is rá van csatlakoztatva a routerre akkor a Vezérlőpult--hálózati kapcsolatok--új kapcsolat létrehozása--ott azt úgy kell beállítani mint ami pl.a 2-es gépen is be van állítva.

Esetleg még be kell regisztrálni a gépet a fibernet weboldalán a bekötéskor kapott azonosítóval és jelszóval.(azt a rendszert nem ismerem de az UPC-nél például kell,a diginél meg nem)

2011. nov. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!