Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vatera: milyen költségek...

Vatera: milyen költségek merülhetnek fel eladáskor?

Figyelt kérdés

Kell fizetni regisztrációkor? Mi az a "jutalék",amiről vaterán olvastam? Vatera kap valamit ebből amúgy?


Köszönöm előre is minden válaszolónak!


2010. szept. 1. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyszer kell fizetned egy összeget, hogy megjelenjen a hirdetésed. Ez nem sok, pár forint, kivéve, ha ingatlant vagy gépjárművet árulsz. Ezen kívül minden sikeres eladás után fizetni kell jutalékot a Vatera felé. Itt megtalálod a díjakat:


[link]

2010. szept. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy amennyiben csak vásárolni szeretnél, nem kell semmit fizetned. Ha eladóként regisztrálsz fel, akkor át kell utalnod 100 Ft-ot a Vatera számlájára, ezzel hitelesítve a bankszámlád valódiságát.
2010. szept. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

És minek kell vaterának a bankszámlaszámom? Mit fognak vele kezdeni?

2010. szept. 1. 14:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy valós szemly vagy és nem gép, mert régen sok kamu regi volt.
2010. szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igy van régen sok kamuregis volt meg azért is kell hogy a csalókat kiszürjék

föleg az ál eladókat ál termékekkel

2010. szept. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

értem...köszi=)de biztos nem fog ebből kisülni valami rossz?


Miből fogja tudni a vatera, hogy én eladtam valamit? Ha pl az ember, aki nálam vásárolni akar felhív telefonon, és találkozunk valahol, majd árú-pénz csere? Akkor meg honna fognak tudni, hogy egyáltalán kell jutalékot fizetni?

2010. szept. 1. 15:17
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz hogy eladni tudj valamit a Vatera oldalán, fel kell töltened a terméket az oldalra, fénykép, ár stb.

Beállítod, hogy mikor járjon le a termék, lejár, akkor adja ki a Vatera a te számodat a vevőnek és perzse neked is a vevő számát. addig csak kérdezni lehet az oldalon a termékről, de elérhetőséget nem adhatsz meg míg le nem jár a terméked, mert azonnali kizárást von maga után az oldalról.

2010. szept. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi, ha lejár a terméked, ha nem adtad el, akkor is kiszámlázzák a feltöltési díjat (ha 1Ft-os aukció, akkor nincs), ha sikerült eladni akkor feltöltési díj+jutalék, és arról a számlaszámról kell átutalni, amit az elején megadtál.
2010. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

értem...köszi=)de biztos nem fog ebből kisülni valami rossz?


nyugodt lehetsz A vatera nem kamu oldal


yxxxxy

:)

2010. szept. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!