Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 8. kerületbe vezetékes netet...

8. kerületbe vezetékes netet kötnék. Vodafone, vagy Telekom?

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs net a lakásban, ahol lakom, be szeretnék kötni valamilyen erős vezetékes internetet. Gigabiteset jelenleg itt a Vodafone (régi UPC) biztosít 6500 körül, vagy a Telekom, 9500-ért.


Mindkettőről olvastam hideget-meleget, pozitívat keveset. Ti melyiket köttetnétek be, vagy jelenleg elégedettek vagytok-e azzal, ami van?



2021. szept. 20. 19:34
A kérdező szavazást indított:
Vodafone (régi UPC)
Telekom
10 szavazat
 1/3 anonim válasza:
45%
Most bontok szerződést a vodafonnal. Amig UPC volt 20 évig nem volt velük gond. Mióta vodafon azóta szar a szolgáltatás, elérhetetlenek telefonon, az ügyfélszolgálai irodában meg egy bunkó ügyfélszolgálatos volt.
2021. szept. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ezt én is olvastam, és a kriminális ügyfélszolgálat híre is eljutott hozzám, cserébe sokkal olcsóbbak. Egy ismerősömnek azonban semmi panasza nem volt még rájuk, ezért is kérdezem.
2021. szept. 20. 19:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Telekom optikai kábelen, tv és internet + vezetékes telefon 7700 ft. Én legalábbis Budapesttől 20 km-re ennyit fizetek. Nagyon jó és gyors.
2021. szept. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!