Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Miért és meddig fog telefonon...

Miért és meddig fog telefonon hívogatni a szolgáltató a napokkal ezelőtti (írásos) hibabejelentésem miatt?

Figyelt kérdés

Napokkal ezelőtt tettem ÍRÁSBAN hibabejelentést a Vodafonnak.

Tegnap és ma munkaidőben 10-20 percenként próbálnak hívni telefonon. (Nem tudom felvenni, egész napos videohívásos képzéseken veszek részt a héten.)

Ha én írásban kerestem meg őket, miért nem egyértelmű, hogy úgy válaszolnak? Nem véletlen hogy így tettem, szerintem evidens hogy ha beszélni szeretnék, akkor felhívtam volna a telefonszámot.

Mi lehet ennyire fontos ilyenkor? A probléma már megoldódott azóta, amit bejelentettem.

Ez így eléggé zavaró, mikor hagyják abba?



2021. máj. 6. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha egyszer felveszed, és elmondod, hogy már megjavult. Valószínűleg ez a belső protokolljuk, hogy erről meg kell győződniük. Teérted. Arról ők honnan tudjanak, hogy te milyen képzésen vagy.
2021. máj. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mint írtam, nem tudom felvenni. Az érdekelne, hogy mikor hagyják abba végre. :(


"Arról ők honnan tudjanak, hogy te milyen képzésen vagy."

Sehonnan, de azt látják, hogy én írásban küldtem be a panaszt. Azt hittem evidens, hogy akkor írásban válaszolnak.

2021. máj. 6. 12:03
 3/5 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Mondjuk írhatnál egy újabb üzenetet, hogy köszönöd, megoldódott. Az első üzenetbe is beleírhattad volna, hogy telefonon nem tudsz kommunikálni. És nem, az, hogy te írásban tetted a bejelentést nem jelenti azt automatikusan, hogy nem érsz rá felvenni a telefont.
2021. máj. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

"Sehonnan, de azt látják, hogy én írásban küldtem be a panaszt. Azt hittem evidens, hogy akkor írásban válaszolnak."


A használtautó hirdetések is írásában vannak fent, mégis telefonon szoktak érdkelődni...

2021. máj. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%

Talán bele kellett volna írni az írásbeli bejelentésbe, hogy ne hívjanak telefonon...

Ezt odagondoltad ugyan, de sajnos gondolatolvasással még egyik szolgáltató sem foglalkozik.

2021. máj. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!