Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meik kiszolgálót válasszam?

Meik kiszolgálót válasszam?

Figyelt kérdés
weblapot szeretnék csinálni és aztszeretném megtudni, hogy meik a legolcsóbb és a legegyszerűbb
2010. aug. 31. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát van ingyanes is. (Pl: lapunk.hu)

Amúgy milyen témájú lenne az oldal? Az sokat segít a döntésben.

2010. aug. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

önéletrajz

Dj vagyok

2010. szept. 8. 21:17
 3/4 A kérdező kommentje:
hM?
2010. szept. 11. 23:01
 4/4 anonim válasza:
Szerintem bemutatkozó oldalra ne ingyenest válasz. Én fotós vagyok, nem vagyok túlságosan eleresztve, de ingyenessel nem próbálkoztam, mert senki nem nézi jó szemmel. Ha gondolod akkor www.tarhelyem.net-nél smsküldéssel már 500Ft-ért(!!!) tudsz egy kisebb tárhelyet venni. Én is náluk vagyok, nem reklámozni akarom, de olcsók. Domaint pedig .hu-t 2750Ft-ért a www.megacp.hu-nál tudsz vásárolni, én is ott vettem, precizek gyorsak és nagyon segítőkészek. Sok sikert a honlaphoz, ha elakadnál szívesen segítek, csak dobj egy mailt.
2010. szept. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!