Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit jelenthet, ha így jelenik...

Mit jelenthet, ha így jelenik meg valakinek a profilja Facebookon?

Figyelt kérdés

Ha rákeresek az illetőre, akkor nincs olyan lehetőség, hogy ismerősnek jelölés. Csak egy üzenetküldés gomb jelenik meg, viszont korábban lehetett jelölni is, be is jelöltem, de mikor újra megnéztem, már így nézett ki a profil. Vannak közös ismerőseink is, mégis ilyen lebutított profilt látok.

Régebben ismerősök voltunk egyébként, majd valami miatt nem írt többet a csaj, én unfriendeltem, majd megint ráírtam, megint bejelöltem, de most már le sem láttamoz meg semmi. Valamit biztos csinált fb-n.



2021. aug. 31. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Most már úgy van egy jó ideje, ha valaki elutasítja az ismerősnek jelölésedet, akkor az ismerősnek jelölő ikon eltűnik, teljesen mindegy, hogy mennyi közös ismerőseitek vannak az adott illetővel.


Ez azért volt fontos, hogy az ismerősnek jelölő ikon eltűnik, ha valaki elutasítja a jelölésed, hogy ne tudjanak feleslegesen zaklatni.

A facebook úgy veszi a lapot, hogy ez az illető nem ismer téged, így a jelölésed elutasítása után nem jelölheted megint ismerősnek.

2021. aug. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, hozzáteszem, lehet rosszul esett neki, hogy régebben letörölted az ismerőseid közül és ezért utasította el a jelölésedet, hogy közölje veled, hogy tudod mit bammeg... ha te engem kitöröltél, akkor tudod mit?! Ne is legyünk akkor ismerősök.
2021. aug. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor ez lehetett, hogy visszautasította.

Pedig évfolyamtársak vagyunk az egyetemen és több hónapon át beszéltünk most tavasszal (szinte csak vele beszéltem az online oktatás alatt, zh-kat is szinte közösen csináltuk). Majd nyáron fogta magát és hirtelen nem válaszolt az üzeneteimre, nem láttamozta, ezért megharagudtam rá és letöröltem.

2021. aug. 31. 22:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen ez érthető, de azt nagyon meg kell gondolni, hogy az ember kit töröl ki az ismerősei közül, mert az ismerős törlése azt jelenti, hogy leíratkozol az illető friendlistjéről és legközelebb már nem biztos, hogy újra visszavesz.
2021. aug. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!