Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik a telepítés...

Miért nem működik a telepítés , megnyitás és eltávolítás gomb a Google play-en?

Figyelt kérdés
Az összes engedélyt megadtam a Play-nek, az internetkapcsolatom stabil és a telefonomnak nincsenek hardveres vagy szoftveres problémái, mégsem működik az eltávolítás/telepítés/megnyitás gomb. Már írtam panaszlevelet is a Google-nek, de nem válaszoltak. Mi lehet a gond?

2021. aug. 28. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Play Áruház gyorsítótárának törlése, készülék újraindítása.


Ha nem oldja meg, akkor Play Áruház frissítések eltávolítása, alkalmazásadatok törlése.


Ha még ezután sem jó, akkor gyári visszaállítás. (Ezzel MINDEN törölve lesz!)

2021. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nekem is megoldotta az adatok törlése és utána az újraindítás.
2021. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A gyorsítótár törlése sajnos nem oldotta meg. Az adatok törlésével, frissítések eltávolításával pontosan mit csinálok?
2021. szept. 1. 16:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Letörlöd a Play áruház által telefonra pakolt adatokat (a telepített alkalmazásokat NEM érinti!)


Illetve a Play Áruházzat visszaállítja a gyári állapotba.


Előfordulhat, hogy újra be kell majd jelentkeznek a Google fiókodba, illetve az áruház első indítása lassú lesz.


De utána lefrissíti magát és működni fog.

2021. szept. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösz!
2021. szept. 2. 06:59
 6/6 A kérdező kommentje:
Ág... nem sikerült. Nem változtatott semmit a Play-en, csak átállította a hátteret fehérre. Még be is maradtam jelentkezve és a telepítés gomb még mindig nem működik. Ezzel már szakemberhez fordulok. A gyári visszaállítással a tefonról törlök mindent, vagy csak azokat, amik kapcsolódnak a Google Play-hez?
2021. szept. 2. 07:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!