Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan távolíthatnám el?

Thor42 kérdése:

Hogyan távolíthatnám el?

Figyelt kérdés

Olyan probléma merült fel hogy most telepítettem a Windows 10-et egy meghajtóra (D) de viszont van egy másik windows egy másik meghajtón (C) ami windows 7, hogyan formázhatnám a C meghajtót hogy teljesen üres lehessen ? És csak a windows 10 maradjon fennt ?


Nem rendelkezem telepítő CD-vel, újratelepítés nem opció, egy olyan programra lenne szükségem vagy egy operációs rendszeren belüli beállításra amely a C meghajtót teljesen kisemmizi.


(Direkt nem rá frissítettem a 7-re.)



2017. dec. 4. 14:35
 1/8 AntZ ***** válasza:
Ez bonyolult lesz. Két különböző hdd-én van a két op.rendszer?
2017. dec. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Sajna nem 1 értelmű ! Most akkor 1 meghajtón van 2 partíció ami "C" és"D" Vagy 2 db meghajtód van -amiből totál meg akarsz semmisíteni 1-et ? AZ utóbbinál símán leformázod és kész.De az az érzésem 1 meghajtód van -nos akkor töltsd le : [link] és ezzel azon partíciót kilőheted ami már nem kell! (Óvatosan mert lehetséges a betűk felcserélődnek!!Ja és nem elég kijelölni hol mit akarsz csinálni "Érvényesíteni" kell balról fent a pipával) ) Elnézést ha esetleg nem jól értelmeztem a kérdést !!
2017. dec. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem 2 merevlemezem van és mind a kettőn van oprendszer, és nem engedi formázni, a windows 7et szeretném eltávolítani
2017. dec. 5. 21:29
 4/8 anonim válasza:
No akkor töltsd le amit fentebb adott linken találsz és azzal letudod formázni ! Nagyon ügyelj a betűk megváltozhatnak nézd a win7 meghajtód méretét stb! Persze azon is találsz majd kb100Mb lapozó fájlt + a win7-et partíciókat azokat töröld -összevonás majd formázás (érvényesítést ne feledd mert akkor lesz véglegesen kész)
2017. dec. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 AntZ ***** válasza:
Na akkor bajban vagy. A w7 boot partíciójába írta be magát a w10 boot loader-e. A w7 hdd-én az op.rendszer előtt van egy 100 mb rendszer számára fentartott partició. Ha ezt törlöd, vagy megsérül, akkor egyik rendszer sem fog elindulni. Javaslom telepítsd újra a w10-et, de ne legyen a gépben a w7 hdd.
2017. dec. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hu valóban -nagyon jogos amit AntZ nevű felhasználó írt neked!! Nem is gondoltam erre mivel én bármikor telepítek OP rendszert és van több meghajtó a gépben az az első azokat a telepítés alatti időre LEVÁLASZTOM. Így akkor ne használd amit ajánlottam progit!
2017. dec. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben akkor békén hagyom a dolgot, mivel a gépben nem jelentkezett semmilyen hiba ami a teljesítményében gondot okozna, azt a meghajtót amin fennt van a win7 lecsökkentettem 40GB-ra (eddig 100 volt) az ott el van magának, a progi segítségével kilőttem hogy ne kérdezzen rá bejelentkezéskor hogy melyik oprendszert szeretném indítani úgyhogy semmi kellemetlenség nincs. 40GB elvesztése miatt meg nem fogok most hisztérikázni, ez is egy előrelépés, köszönöm szépen a válaszokat.
2017. dec. 6. 13:56
 8/8 AntZ ***** válasza:
Szívesen!
2017. dec. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!