Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagramon van korlát hogy...

Instagramon van korlát hogy hány embert követhetek?

Figyelt kérdés

Most kb 7000 embert követek, mert így szerzek több követőt, de én nem szoktam kikövetni őket ahogy mások csinálják. Van valami határ?

(ne ítéljetek el hogy ez a módszerem, nem a pofámat rakom ki, hanem kreatív dolgokat)



2021. aug. 13. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2021. aug. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. aug. 13. 11:57
 3/5 anonim válasza:
De van határ. 7500 a limit. Ugyanezt a módszert használom és nem enged több embert bekövetni. (Valahol olvastam is hogy direkt korlátozták ennyire.) Szóval példámat követve kövesd ki a legkisebb interakció mappában lévő embereket 50-esével majd kövess be újakat és újakat!
2021. aug. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szörnyű ez a módszer, ne haragudjatok. :/ Mégis ha boldog-boldogtalant bekövet az ember, tök átláthatatlan lesz a falad egy idő után vadidegenek érdektelen trashelései miatt, előbb-utóbb úgyis kiköveted mert megunod. Azt még “megértem” üzleti szempontból, ha instalányok öribariznak egymással és odamennek nyalizni a több követősnek, mert hogy akkor “kapsz” valamennyit az ő követőiből is…de hogy többezer átlagjózsitól kelljen követést kuncsorogni úgy, hogy nem is érdekli a tartalmad, sem téged az övé…bár nem vagyok marketinges, nyilván nem értem a működését teljesen, de azt már igen, miért jelölget engem is csomó 1-2 ezer követős wannabe influenszer, (nem azért nyilván mert érdekes vagyok 😅)
2021. szept. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha tartalmat készítessz instagramra mint én, (nem a s@ggkirakásra gondolok, hanem pl. fotózás vagy művészet) akkor hatalmad előny ha valaki látja az oldalad, és nem 30 ismerősnek teszed ki minden nap.
2021. szept. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!