Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valahogy elvileg meglehet...

Valahogy elvileg meglehet nézni, hogy ki törölt el az ismerősei közül facebookon. Tudtok erről valamit?

Figyelt kérdés

2021. aug. 12. 23:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem és bocsánat 9, de lepontoztalak, mert a kiegészítő alkalmazások nem hivatalosak, a legtöbb adathalász + van amelyik meg maga törölgeti ki az ismerőseidet.


Anno én is letöltöttem egy ilyen alkalmazást, kiírta, hogy egy munkatársam letörölt, valószínűleg csak inaktívvá tette magát. Most is ismerősök vagyunk a Facen.

2021. aug. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#11 Ezzel az erővel semmilyen alkalmazást ne telepíts a gépedre/telefonodra. Szerintem csak meg kell válogatni, hogy mit rak fel az ember, és nem ész nélkül mindent, ennyi. Az FB Purity-t évek óta használom, nem volt még gondom.
2021. aug. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem kellenek programok.


Egyszerűen, akiről tisztán tudod, még akkor is, ha álmodból felébresztenek, hogy ismerősöd volt, rámész az adatlapjára és az fogad téged az adatlapján, hogy "jelölés" meg is van a válasz, amire kíváncsi voltál és látod a saját szemeddel, hogy az az illető az, aki téged kitörölt az ismerősei közül.

2021. aug. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem is kell egyébként arra időt pazarolni, hogy most azt kitudd deríteni, hogy ki törölt az ismerősei közül.


Ha valaki kitöröl az ismerősei közül, az azt jelenti, hogy már nincs közötök egymáshoz.


Szóval, ha valaki engem kitöröl, akkor innentől kezdve én sem vagyok kíváncsi arra az illetőre. Ha az ő szemszögéből nézve már nincs közünk egymáshoz, akkor rendben legyen így.

2021. aug. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Amúgy a 14nek igaza van.


Én feleslegesnek tartom, hogy tudjam, ki az, aki törölt. Miért jó? Csak felizgatom magam a semmiért. Viszont régen nekem is volt, amikor nagyon fájt, ha letöröltek, aztán elmült.


Ha valaki letörölt, nyilván nem méregből tette.


Vagy nem kíváncsi a tartalomra, amit megosztok, ami a szíve-joga és nem akarja egyoldalúvá tenni az egészet, hogy én lássam őt, de ő ne halljon felőlem.


Vagy nem érzi úgy, hogy szoros lenne közöttünk a kapcsolat. Mindenkinek más az igénye. Valaki attól már az ismerősének tartja a másikat, hogy az össz kommunikációjuk az, hogy köszönnek egymásnak a folyosón, van, aki azt tartja ismerősének, aki a seggében van 24/7.


Én elég sok helyen jártam, ezért nem tartok nagytakarításokat a profilomban, elvégre nem azért van Facebookom hogy a titkaimat ott adjam ki, hanem, hogy tudjam követni, hogy mi lett azokkal, akikkel egykor jó barátok voltunk, csak a távolság és a sors elvitt minket másfele. Pl nem fogok tudni leülni hetente kávézni azzal, aki Amerikában él, de így legalább látom, hogy lett egy gyönyörű kislánya, akivel sok mindent csinálnak és ugyanígy van a többi ismerősömmel.


De ha nekik ez nem elég, ők nem osztják meg valakivel a dolgaikat, akit másfele vitt a sors, annak el kell fogadni a döntését és felesleges ezt a szívünkre venni (ha nem tenné az ember, akkor nem nézegetné, hogy ki az aki épp letörölte, hanem egyszerűen csak letojná :) )


Ha meg méregből törölt le, elég infantilis. Volt amúgy ilyen munkatársam, akit megsértettem (akaratomon kívül) és letörölt, majd pár hé múlva újra ismerősnek jelölt, vagy hisztis energiavámpír egyetemi csoporttársam, akinek egyszer megmondtam a magamét (amúgy nem durva stílusban) és utána letiltott.

2021. aug. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!