Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valahogy elvileg meglehet...

Valahogy elvileg meglehet nézni, hogy ki törölt el az ismerősei közül facebookon. Tudtok erről valamit?

Figyelt kérdés

2021. aug. 12. 23:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze. Aki eddig az ismerősöd volt, de ma már nem az, az törölt az ismerősei közül. (Vagy pedig magát törölte a facebookról.)
2021. aug. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1 Meglehet nézni ki az? Csak mert nézegettem eddig, és senki olyat nem láttam, akit kéne látnom, talán lehet egy bugos fiók fel lett függesztve vagy mittomén?
2021. aug. 13. 00:08
 3/15 anonim ***** válasza:
Nézd meg egy olyan illető profilját, akiről tisztán emlékszel rá, hogy ismerősöd volt és ha az adatlapján újra azzal találkozol, hogy jelölés, akkor meg is van a tettes.
2021. aug. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Amúgy ez szerintem nem Ismerkedés-Társkeresési kategória, hanem Egyébkérdések kategória.
2021. aug. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Bocsi, csak hirtelen bepipáltam valamit. :D
2021. aug. 13. 00:15
 6/15 anonim ***** válasza:
Akkor javítsd, mert ismerkedés kategóriában nem lehet zöld pipát és piros x-et nyomni a válaszolók hozzászólására, hogy kiderüljön melyik válaszoló kommentje a leghasznosabb.
2021. aug. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Tudnál segíteni, hogy hol lehet ezt szerkeszteni? Csak mert hosszan nyomtam rá a kérdésre meg beállításoknál is próbálkoztam, de nem találom hol lehetne...
2021. aug. 13. 00:31
 8/15 anonim ***** válasza:
Gondolom rányomsz a saját kérdésed kategóriájára, hogy Ismerkedés-Társkeresés és átállítod Egyéb kérdésekre.
2021. aug. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

Van egy kiegészítő böngészőkhöz (FB Purity), ami értesít, amikor valaki töröl vagy törli magát. De így utólag már az se tudja megmondani.

[link]

2021. aug. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nézd meg egy olyan illető profilját, akiről tisztán emlékszel rá, hogy ismerősöd volt és ha az adatlapján újra azzal találkozol, hogy jelölés, akkor meg is van a tettes.


Legegyszerűbben így deríthető ki, hogy ki törölt ki az ismerősei közül.

2021. aug. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!