Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez hogy lehet? (Több lent...)

Ez hogy lehet? (Több lent...)

Figyelt kérdés
4 éve költöztünk be az új lakásunkba ahol most lakunk.... és most vettem észre, hogy van egy nagyon régi tárcsástelefon analóg csatlakozó ami be van kötve és ki is megy a házból, rákötöttem a rég megmaradt tárcsástelefon-t és folyton ment bent egy vonali hang megszakításokkal, mint amikor nincs vonal. Ez , hogy lehet? Tudtommal már nincs analóg vonal a Telekomnál, mert állítólag ez a telekom kábele, de mégis egy erőteljes hang ment benn és csak áramhoz sem kötöttem.

2021. aug. 10. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"nincs analóg vonal a Telekomnál"

Ezen jót röhögtem. Az ország felében még mindig rézpáron megy analóg telefon és ADSL internet... A telekom nem olyan fejlett, mint ahogy reklámozzák magukat...

2021. aug. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az Én is tudom, hogy a 70% a réz, de úgy tudom a legtöbb helyen ráálltak az ISDN-re.
2021. aug. 10. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Az ISDN szerinted micsoda? Mert az is analóg.
2021. aug. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez jogos. De most inkább a kérdésre kéne választ adni. Köszike.
2021. aug. 13. 12:10
 5/5 anonim ***** válasza:
A kérdésre választ adtunk. Egyszerűen a hatalmas szolgáltatók nem mindegyike modernizálta magát, analóg telefonvonal van a környéketeken, ezért búg a telefon.
2021. aug. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!