Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy Tp-link-es routerem...

Van egy Tp-link-es routerem és az internetem passzív. Mit csináljak? Valaki segítsen nekem!

Figyelt kérdés
nem értek ehhez annyira nagyon azért is kérem hogy valaki írja le nekem lépésről lépésre hogy kell csinálni. Előre is köszönöm szépen!
2010. aug. 27. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Fizess elő aktív internetre vagy mi van.
2010. aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
?
2010. aug. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 P.O.C. ***** válasza:

Csak találgatni tudok, hogy érted azt, hogy az Interneted passzív.

Vagy arra mondod, mert nem tudod beállítani rajta az Internetmegosztást. Vagy pedig arra, mert torrent -ezni szeretnél, de a bittorrent kliensed nincs aktív módban a router -ed miatt. Minkét esetben itt megtalálod a választ:

[link]

2010. aug. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hát ez engem is érdekelne.

nekem a mai napon jött meg a TP-LINK TL-WR340GD routerem össze is raktam ahogy kell, mindent szépen sorjában ahogy le van írva.

Beraktam a CD-t elindítottam hogy beállítsam a routert.

Mivel Dynamic IP-m van (a szolgáltató mondta)ezért azt a beállítást választottam.

Megy szépen a configolás errre kiírja hogy ellenőrizzem a portokat mert mert nincsen kapcsolat.

Hát én végignéztem mindent, be volt dugva de még mindig nincsen internetem rajta.

Csatlakozni tudok, de azt írja ki hogy nincsen internet kapcsolat.


(Windows 7 op.rendszerem van)

2010. aug. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolso hozzászolonak 1 darab ingyen jó tanács :))

linksys

a márka

:) én és a barátom most 1 hete vitünk visza az üzletbe 1 tp likkes rutert

ugy romlott el hogy kihuzták a hálozatbol

2 napig trnáztam vele végül is ráfizetésel lett egy linksys ruter

:)

2010. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 P.O.C. ***** válasza:

Előttem szólónak:

-----------------------------------------


Egyetlen rossz tapasztalatra nem véleményt alapozni! A Linksys ugyan nem rossz márka, de azok is csináltnak érdekes dolgokat, a beépített antennás termékei meg egyenlők a nullával. Nekem TP-Link -el sokkal kevesebb rossz tapasztalatom volt eddig.


14:41 -nek:

-----------------------------

A hálózati eszközt Webes felületen szokás konfigurálni! A CD használata amellett hogy felesleges, néha heveny agyvérzés közeli állapotot idézhet elő a felhasználónál.

A fent általam linkelt leírás alapján, neked is meg kéne tudni csinálni.

2010. aug. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2013. máj. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!