Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítsen valaki mert idegbajt...

Hosszúhajú kérdése:

Segítsen valaki mert idegbajt fogok kapni ! kizárt az insta - lakatot tett ki a következő szöveggel:?

Figyelt kérdés
egyszer csak kizárt, kitett nekem egy lakatot és kiírta hogy erősítsem meg az adataimat az alkalmazásban ha vissza akarok menni. igen ám, de nem lehet sehova kattintani. hogy a fenébe erősítsem meg? hol? ugyanakkor mégis csak bent vagyok a fiókomban, mert ha arra kattintok hogy bejelentkezés más fiókba, ( két fiókom van ) akkor előbb ki kell jelentkezzek. tehát bent vagyok elvileg, csak mégsem. nem is tudok az alkalmazásokra kattintani, mert lehetőséget se ad rá-. egy napja szenvedek vele, bármit írtok ok csak valami támpont léci!

2021. jún. 18. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ki tudsz jelentkezni, jelentkezz ki. Ha a másik fiókodba be tudsz jelentkezni, használd azt!
2021. jún. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Az insta a facebook által "fejlesztett" platform.


A facebookon meg jól tudjuk, hogy évek óta jelen van a fenti hiba.


Gyakorlatilag az instán is egyre több jelenik meg ugyanazokból a hiba jelen segélyből, amelyek facebookon a kezdetektől fogva jelen voltak

2021. jún. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
3 napra le lettem tiltva - leírom hátha segít valakinek később. most is le vagyok - 1 napja... ne lájkoljatok sokat!
2021. jún. 21. 05:23
 4/5 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, Neked pár nap múlva oldották a tiltást vagy megoldodott valahogy? Én nem lájkoltam sokat, így nálam még ez sem lehet a probléma..
2021. aug. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, 3 nap múlva oldották fel.
2021. aug. 6. 23:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!