Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem enged vissza az insta,...

Hosszúhajú kérdése:

Nem enged vissza az insta, csak ha megerősítem az adataimat. hogyan?

Figyelt kérdés

szépen instázgattam és egyszer csak kizárt az insta. egy lakat van előttem a következő szöveggel:


erősítsd meg az adataidat az alkalmazásban, hogy visszatérhess a fiókodba. szokatlan tevékenységet érzékeltünk, erősítsd meg a személyazonosságod.


sehova nem tudok kattintani. azt tudni kell hogy laptopon instázom már egy éve. az insta-ablakon kívül próbálgattam kattintani van is olyan hogy alkalmazások. rákattintok. megjelennek ikonok, köztük google drive, chrom, gmail, és insta is. rákattintok az instára. és újra megjelenik a lakat a szöveggel. szóval zsákutca.


az előbb viszont sikerült - nem tudom hogy belépnem, ezer jelszóváltás után beengedett - de csak majdnem. kiírta hogy beléptetünk, aztán újra megjelent a lakat a szöveggel.


mit csináljak? hova kattintsak már? vagy 1 napra letiltott? ezért nem megy?



2021. jún. 17. 01:26
 1/1 anonim ***** válasza:
0%

Egy kalap sz@r a facebook és az insta, ami szintén a facebook tulajdona.


Mindkét platformon előfordul teljesen random, hogy letilt, "bannolja" a profilt.


Semmit sem tudsz csinálni, legfeljebb egy új profilt, de semmi garancia arra, hogy nem lesz az is tiltva a jövőben "véletlenül"

2021. jún. 17. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!