Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért mutat a Youtube studio...

Miért mutat a Youtube studio keesebb feliratkozót mint ami a "Saját csatorna" résznél van?

Figyelt kérdés

Ha valaki megnyitja egy videómat vagy felmegy a csatornámra, 50 feliratkozót lát,ahogy én is, de, ha bemegyek a Youtube studioba akkor 48-at.


Eddig a Youtube studio ugyanazt mutatta ami átható volt a "Saját csatorna" résznél.


Bementem oda, hogy elvesztett feliratkozót, de nem látok semmit,bár az azt mutatja, ha egy videó alatt iratkozott le valaki a csatornámról.


Leiratkozott két ember vagy ez valami rendszerhiba lehet?


Vártam egy napot, de még mindig 2 feliratkozónyi különbség van sőt, két másik Youtube fiókomból teszteltem, hogy feliratkoztam erre a csatornára csak, hogy lássam, hogy mozog e a Youtube Studio szám valamerre és így lett hogy a Youtube Studioban 39, a csatornámon 51 feliratkozó lett, tehát nem is kettővel, hanem eggyel növelte a követők számát.


2021. máj. 30. 09:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Most leiratkoztam a két másik csatornámmal a szóbanforgó csatornáról és megint azt mutatja a Youtube studióban, hogy 48 feliratkozóm van, amíg a Saját csatorna oldalon meg a videók alatt meg azt, hogy 50
2021. máj. 30. 09:26
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert szarul számol.
2021. máj. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez pont olyan, mint ha egy népszerű youtuber feltöltött volna egy videót és egy percen belül rányomsz, és látod hogy ír egy értéket a komment számláló, ami nem nulla, de mégsincs ott komment, magyarán a yt időnként eléggé belassul
2021. máj. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!