Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szèp napot,szeretnèm tudni...

Szèp napot,szeretnèm tudni kamera beállításait kell egy ip cím.wifi routerek van fix ip címe? Ha van hol találom.net kábellel vagy fwifin csatlakozással a kamerát.hogy távolròl is tudjam figyelni? Köszönöm.

Figyelt kérdés
2021. máj. 29. 09:06
 1/6 Kriss5 ***** válasza:
Wifis kamerád van vagy egy külső egységre van rákötve több kamera ?
2021. máj. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Wifis Ip kamera masst jelenleg a telefonnal tudom csatlakoztatni
2021. máj. 29. 10:09
 3/6 A kérdező kommentje:
Telefonon ycc365 plus a kamárám 1db van vezetèk nèlküli wifi night ow bisztonsági kamera erröl lenne szò
2021. máj. 29. 10:27
 4/6 Morzsi007 ***** válasza:

Kábellel kötöd össze, az stabilabbnak mondanám meg gyorsabbnak. Ha lehetséges inkább kábel, mint wifi. Ha ip cím alapján kapcsolódnál, akkor a külső ip címet kell megadni csatlakozáskor, ez viszont változhat, erre jó a Dyndns service.

Milyen fajta kamera? Mert most már appon keresztül elérhető a kamera képe, felvétele legtöbb esetben és nem lényeg az ip cím, teljesen máshogy működik, régen voltak olyan ip kamerák, amit csak ip címen tudtál elérni.

2021. máj. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha segítesz szuper zebrán fent van a kamera digicam tele van vele a Facebook de a szuperzábrán van köszi
2021. máj. 29. 12:45
 6/6 Morzsi007 ***** válasza:
Hasonló van nekem is csak én az Aliról rendeltem. Ez újabb fajta rendszer, ehhez kell egy alkalmazást letölteni a telefonra és ott hozzáadni az eszközt(kamerát), miután regisztráltál. Wifis kapcsolat esetében, be kell állítani a wifi nevét, jelszavát, ekkor közel kell lennie a routerhoz a kamerának, ez egyszeri alkalom, utána már lehet távolabb is. Ip címmel nem kell foglalkozni.
2021. máj. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!