Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 2021-ben érdemes áttérni a...

2021-ben érdemes áttérni a firefox böngészőre?

Figyelt kérdés
világ életemben chromeot használtam de egyre jobban ki van vele a tököm, sok oldalt nem tölt be normális, sok oldalt úgy tölt be hogy nem tudok lejjebb görgetni, a ramot bezabálja, mostanában pedig meg van hülyülve, azt ellenőrizgeti csakúgy hogy nem vagyok-e robot, böngészni sem tudok. Ráadásul otthon 2 gépem van, munkában 1 és mindegyik szar a chrome.
2021. máj. 27. 08:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%

#8(Bala'zs)-nak: "És mégis mitől volt az IE olyan jó böngésző, meséld el nekünk!"


Ez azért buta kérdés, mert senki nem kérdezi meg a hegymászóktól sem, hogy: "...és mégis mitől volt olyan jó felmászni arra a baromi magas hegyre, meséld már el nekünk!" :-) ...illetve meg lehet kérdezni a hegymászótól, csak az ugyanolyan bambán fog nézni a kérdezőre, mint én... :-)


Röviden:


Én alapvetően használom a fővonalban lévő böngészők mindegyikét, egyrészt azért, mertha pl fejlesztek egy weboldalt, akkor érdemes megnézni, hogy más-más böngészőn mennyire kell más kódot írnom, hogy elérjem megközelítőleg ugyanazt.


Amúgy meg ha valaki kérdez valamit, hogy XY böngészőt használom és nem értem, hogy ez+az hogy van, akkor valami használható választ tudjak adni.


Hogy miért volt jó az IE? Te miért tartod olyan jónak a Chrome-ot?


Valahogy az volt olyan, ami nem frissített orrba-szájba (mint pl az FF), és ráadásul a Chrome-nál is gyorsabbnak és erőforrás-takarékosabbnak tűnt.


Azokban az ritka alkalmakban, amikor nem tudtam már megnézni valamit az IE-vel (mert már nem frissítették) vagy kiváncsi voltam, hogy más böngésző hogyan jelenít meg valamit, csak akkor néztem más böngésző után.


Tehát még rövidebben: a legjobb, leggyorsabb és a legkézenfekvőbb böngésző volt!


De az Edge sem rossz, annak ellenére, hogy Chrome alapokon nyugszik, kényelmesebb, logikusabb.


Persze sorolhatnánk még sok más böngészőt is, Opera, Brave, bla-bla-bla, de ha nagyon akartok ti is csinálhattok egyet:


https://www.youtube.com/watch?v=lchvNEv6L0g


(Ami szintén egy IE komponenst használ :-) )

2021. máj. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!