Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Instagram akkor is mutathat...

Az Instagram akkor is mutathat elérhetőnek, ha épp nem használja valaki?

Figyelt kérdés
Ismerősömre ráírtam, azt írta, nincs egy perce sem, de folyamatosan elérhető instán. Most akkor valójában vajon tényleg nem elérhető vagy kamuzik?

2021. máj. 18. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is sokszor "online" vagyok, úgy hogy nem is használom a telefonomat. Múltkor főnök szólt, hogy ugye nem munka időben fb-zek meg instázok, mert folyton online jelez.
2021. máj. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkora hülyeség ez az "elérhető" dolog. Az emberek már másképp nem is képesek a közösségi oldalakat használni, csak úgy, hogy "na vajon ki elérhető, ha elérhető, miért nem ír vissza, ha nem, miért nem, mit csinál". Annyira idegesítő, szokjatok már végre le erről. Az illető majd válaszol, ha ráér.
2021. jún. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
#2 szerintem is hülyeség az lenne a legjobb ha minden ilyen oldalon be lehessen állítani hogy online vagy e vagy sem mint discordon
2021. jún. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!