Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Láttatok már a facebookon...

Láttatok már a facebookon olyat hogy valakit lejáratnak olyat tesznek fel róla ami nagyon kínos,ilyenkor röhögtök és tovább osztjátok, vagy közömbösek vagytok? Eszetekbe se jut jelenteni?vagy az hogy öngyilkos is lehet emiatt az illető?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 29. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nemrég éltem át ilyet, nem közvetlenül én vagyok rajta, de részben igen. És igen, röhögnek, és reklámozzák is, hogy írjon, akinek kell a videó. Hiába jelentettem, a facebook megvizsgálta, és nem talált semmi kifogásolnivalót, szövegesen meg nem lehet nekik visszaválaszolni. Olvastam egy cikkben, hogy elég rossz ezen a téren a facebook. Őszintén, nem véletlen mondják, hogy ami egyszer felkerül a netre, az nem kerül többé le. Nekem nagy csalódás nemcsak a társadalom, de az internet is.
2021. ápr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ezért épp ezért max csak tényleg akkor lépek fel facebookra, ha nagyon muszáj.

Inkább élek a valós világban, mert a facebook szinte olyan, hogy alig van olyan nap, amikor az emberek többsége ne idegesíteni fel magát valamin.

2021. ápr. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi olyat nem szabad még privátban sem elküldeni, ami bármikor kínos helyzetbe hozhat.

Főleg nem facebookon!

2021. ápr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok, nem is én küldtem, online órát vett fel engedély és hozzájárulás nélkül egy csoporttárs.
2021. ápr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Velem csináltak ilyet, 2019 őszén. Kevés volt ahhoz hogy öngyilkos legyek, és őszintén szólva nem is izgat hogy mit gondol rólam az a sok élettelen csicska. Persze mikor szóltak hogy kikerültek a webcamos videóim egy kicsit megdöbbentem, de teljesen leszarom. Fele csak képről látott olyat vagy az asszony meg fenyegeti otthon aztán csak neten tudja ki élni magát.😅 Férfi ilyet nem tesz
2021. máj. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!