Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tudnak csinálni ma azok a...

Mit tudnak csinálni ma azok a tinik akik egész nap a telefont bújják? Mi érdekes annyira rajta hogy nem tudnak élni nélküle? Mit csinálnak rajta?

Figyelt kérdés
Számomra elég értelmetlen mert én amikor kamasz voltam, még jóformán telefon sem volt. Barátokkal beszélgettünk élőben, városba mentünk stb. Ellenben manapság megyek az úton, szembe jön velem két srác, szerintem ikrek voltak. Mind a kettő kezében ott volt a telefon. Mind a ketten azt nyomogatták. Miért nem egymással beszélgetnek ha már vannak egymásnak? Én mit meg nem adtam volna egy ikertesóért hogy ne egyedül kelljen csináljak mindent. Fel se néztek belőle, azt nyomkodták. Ahogy megyek tovább, láttam még egy csomót és mindegyik kezében ott van a telefon. Mit tudnak csinálni rajta hogy az úton is azt nyomkodják?!?

2021. márc. 3. 14:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából ugyanazt csinálják amit te csináltál, csak nem "face to face", hanem online.
2021. márc. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Beszélgetnek? De minek ha ott van vele valaki?!? Ezt nem értem
2021. márc. 3. 14:39
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Úgy, hogy tudod, nem lehet mindig mindenki mindig ott veled.
2021. márc. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
6%

Tudod, mi az ironikus?

Hogy akiket te ilyen nagy bőszen lenézel, azok láthatóan jóval értelmesebbek nálad. Tök egyszerű összefüggéseket sem vagy képes meglátni. (Vagy csak nem akarod ezeket meglátni, mert így jobban tudsz másokat szidni.)

Lehet, hogy inkább a saját sanyarú életeddel kéne foglalkoznod, és nem másokéval.

2021. márc. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én nem nézem le őket és nem akarom őket szidni. Feltettem egy egyszerű kérdést hogy miért nem tudnak a mai fiatalok telefon nélkül élni.
2021. márc. 3. 15:41
 6/13 anonim ***** válasza:
Hmm, kérdező, tegyük fel hogy van valaki, aki fontos neked, és éppenséggel, 1 hétig, csak telefonon éred el. Persze, hogy vele fogsz beszélni, és nem azokkal, akik körülötted vannak. Ez teljesen természetes, ebben tévednek mostanság, nem várhatja el senki tőled, hogy "Telefon szünet, beszélgess mással" Nem, ilyen nincs, ez szabadság megvonásnak minősülne, elolvastam a kérdésed, amit most leírok, azt nem támadásként írok, én csak válaszolok, nos lényegében, ezt hasonlíthatjuk arra a helyzetre is, amikor valaki azt mondja "Nekem előbb lett barátnőm, neked miért nincs?" Én erre azt szoktam válaszolni, ez nem verseny, mert mindenki különbözik, így hát, nem lehet versenyezni ezzel, csak akkor, ha mondjuk van két lány, akiket lemásoltak, de szó szerint. Figyelj, ha gondolod megoldhatjuk a dolgot.
2021. márc. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm szépen. Logikus lehet a válaszod. De mindegyik ezt csinálja. Tudom nem az én életem és nincs amiért foglalkozzak vele, csak nem értettem ezt hogy miért nem tudják félre rakni. Unokatestvérem 16 éves és lány és a családi összejöveteleken se rakja le. Ezért írtam ki a kérdést hogy megértsem. Köszönöm az eddigi válaszokat
2021. márc. 3. 18:21
 8/13 anonim ***** válasza:
Nincs mit, bár, hogy őszinte legyek, én is mindig magamnál tartom, és ha éppenséggel folyamatban van valami, akkor szükségem van rá, kiránduláson pedig mindig zenét hallgatok, ugyanakkor, azt már én se értem meg teljesen, hogy ha valaki egész nap facebook, twitter, instagram, meg a továbbikat, de úgy egésznap, ne értsd félre, hogy elhívod valahova, satöbbi, és hazudik (Tanulnom kell) Erre látod, hogy teszi és teszi ki a dolgokat. :D Na és itt különül el a két típus, van aki mértékkel, és van aki mértéketlenül csinálja.
2021. márc. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én is erről beszélek
2021. márc. 3. 18:28
 10/13 anonim ***** válasza:
Rendben, így már értem.
2021. márc. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!