Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Akiknek feltörik a Facebook...

Akiknek feltörik a Facebook fiókját azok egyébként mit csinálnak, amiért feltörik őket?

Figyelt kérdés

Nehéz elképzelnem, hogy semmit és csak úgy feltörik őket. De ilyenkor általában mindig ők szidják azt, aki feltöri őket.Nyilván én is ideges lennék, de valamit mégis csinálhattak, hogy megismerték a bejelentkezési adataikat..

Mert azt nehezen tudom elképzelni, hogy valaki napokig próbálkozik, hogy pont egy kis 20 éves hétköznapi embert törjenek fel..

Vagy akkor miért nem úgy fogalmaznak, hogy "én voltam a hülye megadtam az adataimat idegen webhelyen és beléptek a profilomba" ?


2021. febr. 26. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy akkor miért nem úgy fogalmaznak, hogy "én voltam a hülye megadtam az adataimat idegen webhelyen és beléptek a profilomba" ?"

Mert ezzel elismernék a saját hülyeségüket. Mennyivel elegánsabb azt mondani, hogy: "Feltörték a fiókomat".

Ahogy mondod, valahol megadták az adataikat, már nem is emlékeznek rá, hogy hol, így hát ráfogják a titokzatos hacker-re, aki a féltve őrzött intergalaktikus titkaikra kiváncsi.

2021. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

valószínűleg regisztrálnak kamuoldalakon, amik jelszavak lopására hoznak létre. facebookról láttam ilyet, nameg ncore-ról is gyakori.

az eredetivel megegyező kinézetűek, de más a cím. Kamu.

2021. febr. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!