Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha családi routerből jövő net...

Ha családi routerből jövő net kábelt egy újabb routerbe dugom be, és a szobámbánban lévő két gépet ebbe az új routerbe dugom be, akkor lesz-e így internete mind a két gépnek, illetve látni fogom e a családi routerre csatlakozókat a szobámból?

Figyelt kérdés
Miért ez a sok kínlódás? Falban megy a kábel. Kijön a szobámban, és gondolkozom, hogy ha vennék egy laptopot, akkor hogyan oldanám meg, hogy mindkét gépen legyen internet.
2010. aug. 17. 14:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Moderátoroknak : Esetleg áthelyezhető a "hardverek" részbe
2010. aug. 17. 14:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt csinálnám, hogy vennék egy családi wireless routert és vennék még a saját(asztali) gépemhez egy wireless adaptert, nem egy olyan nagy pénz, és nincs semmi kínlódás ;)
2010. aug. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

fogalmazok a te szavaid szerint:


ha csaladi routert osszekotod egy masik routerrel es ebbe dugod a tobbi kabelt ami szetossza az internetet, akkor nem fog mukodni. Ha a csaladi routerbe dugod es ugy osztod szet akkor igen. Egyebkent egy halozatban csak 1 router lehet.


A csaladi router hany portos? az nem veletlenul a modem, amit a szolgaltato adott?

Ha igen akkor ehhez mar kothetsz routert, ugy, hogy a ami a modembol jon kabel az a router WAN kimenetebe dugod. Es ugy ha ezekbe dugod a tobbi gepet akkor lesz net.

2010. aug. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valószínűleg az első válaszoló szerint járnék el, mivel van wlanunk is. Csak kíváncsi voltam, hogy lehetséges-e
2010. aug. 17. 15:14
 5/5 A kérdező kommentje:
ilyen faszerkezetszerűen akartam a dupla routerezést, Főrouterrel, meg alrouterrel.
2010. aug. 17. 15:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!