Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valakinek fizetnek, hogy a...

Ha valakinek fizetnek, hogy a videójába hirdessen valamit, akkor kötelező kiírni a Youtube-on, hogy a videó hirdetést tartalmaz, ha jól tudom. De ha valaki saját magát reklámozza, akkor nem?

Figyelt kérdés

2021. febr. 10. 01:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Saját videódban, hogy tudod saját magad reklámozni? Az inkább ilyen tájékoztatás jellegű, ha valaki selfbrandet promózik a saját csatornáján a saját videójában.


Ha más terméket reklámozol pénzért akkor igen erről tudatni a nézőket erkölcsileg minimum, csak, hogy tudják hogy amit összehordasz a termékről nem feltétlen vélemény, sokkal inkább felolvasás.(már ahol)

2021. febr. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt szokták kiírni, hogy hirdetést tartalmaz, hanem azt, hogy "Fizetett promociót tartalmaz". Ha magadat reklámozod, gondolom nem fizetsz saját magadnak.
2021. febr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Dehát a nézőnek ugyanúgy tudnia kéne, hogy reklámot lát, nem? Az a lényeg, hogy tudjon róla, hogy reklám.
2021. febr. 10. 10:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek feltűnik, ha valaki saját magát reklámozza. Ha jól tudom ezt az egészet azért találták ki, hogy ha valaki beszél egy termékről, szolgáltatásról, stb, akkor nyilvánvalóvá kell tenni, hogy fizetek érte, nem arról van szó, hogy teljesen jó szándékkal saját magától ajánl valamit.
2021. febr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
*fizetnek érte
2021. febr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!