Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Napiszarhoz hasonló oldal?

Trichard2001 kérdése:

Napiszarhoz hasonló oldal?

Figyelt kérdés
Milyen napiszarhoz hasonló szennyoldalakat ismertek? Én ezt az oldalt csak pár hete találtam meg és imádom :D (Tudom már nincs fénykorában, de fent vannak a régi posztok szóval behozom a lemaradást.)

2021. febr. 8. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Ma már nem igazán divat proliknak szánt tartalmakat népszerűsítő weboldalakat üzemeltetni. a kurucinfó és a 4chan némely része hasonlóan szánalmas. Esetleg reddit.
2021. febr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezeket ismerem. De azért köszi. Am a kurucinfó nem tudom mitől szánalmas, felnéztem de szenny politikai posztokon kívül semmit nem találtam ott.
2021. febr. 8. 22:55
 3/4 anonim ***** válasza:
42%
1 - azt azért vágod, hogy a kurucinfó sokszor több valóságtartalommal bír, mint az index négynégy, nyolcnyolc és társai?
2021. febr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NyúlBélaÚr válasza:
81%
2021. febr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!