Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet Emag fiókot törölni?

Hogy lehet Emag fiókot törölni?

Figyelt kérdés

Sehol nem írják, csak hogy hogy kell fiókot létrehozni, miért jó reggelni hozzájuk stb. Véletlenül reggeltem, pedig nem akartam, mert egy utolsó kutyaütő cég, és nem bírják külön választani a regisztráció és bejelentkezés gombot, ezért ha olyan Gmail fiókkal próbálsz belépni, amivel még nem regisztráltál, akkor nem kiírja, hogy nincs fiók, esetleg döntést ad a kezedbe, hogy akarod-e regisztrálni, hanem automatikusan regisztrálja!!!! De sehol nem tudom törölni!!! Segítsetek!!!

Írtam a helpdesknek, de úgysem fognak segíteni, se semmi, mert kutyaütők egyszerűen! Nem vagyok desszantos, nem velem van a baj, tényleg rossz az oldaluk!



2021. febr. 1. 19:21
1 2
 11/11 anonim válasza:

Töröltettem a fiókot ezt küldték: "" Tisztelt Felhasználó!


Köszönettel megkaptuk kérését, melyre hivatkozva ezúton kívánjuk megerősíteni, hogy kérésének megfelelően a kérésben megjelölt eMAG fiók törlése megtörtént.


Egyúttal tájékoztatni kívánjuk arról, hogy kérése teljesítésének keretében nem került törlésre olyan információ, amelyet valamely jogszabályi rendelkezésre vagy jogos érdekünkre figyelemmel az érintett információ természetéből adódóan a felhasználói fiók törlését meghaladó időszakban is kötelesek vagyunk megőrizni (úgymint, ahol ilyen előfordul, számlák, jótállási jegyek, az eMAG-hoz beérkező megkeresések, stb.).


Az ilyen jellegű információt az annak megőrzésére irányadó jogszabályi rendelkezésben meghatározott ideig őrizzük meg, és a jogszabályi feltételek teljesülését követően töröljük.


Biztosíthatjuk afelől, hogy mi az eMAG-nál az ügyfelek megbecsülésére és a velük való etikus bánásmódra épülő együttműködésben hiszünk, s ezáltal a személyes adatok védelme működésünk egyik legfontosabb alapelvét képezi.


Üdvözlettel, ""

2022. ápr. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!