Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet Emag fiókot törölni?

Hogy lehet Emag fiókot törölni?

Figyelt kérdés

Sehol nem írják, csak hogy hogy kell fiókot létrehozni, miért jó reggelni hozzájuk stb. Véletlenül reggeltem, pedig nem akartam, mert egy utolsó kutyaütő cég, és nem bírják külön választani a regisztráció és bejelentkezés gombot, ezért ha olyan Gmail fiókkal próbálsz belépni, amivel még nem regisztráltál, akkor nem kiírja, hogy nincs fiók, esetleg döntést ad a kezedbe, hogy akarod-e regisztrálni, hanem automatikusan regisztrálja!!!! De sehol nem tudom törölni!!! Segítsetek!!!

Írtam a helpdesknek, de úgysem fognak segíteni, se semmi, mert kutyaütők egyszerűen! Nem vagyok desszantos, nem velem van a baj, tényleg rossz az oldaluk!



2021. febr. 1. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Törölni szeretném az eMAG fiókomat, mit kell tennem?

Ebben az esetben kérjük, hogy küldd el kérésedet a data.protection@emag.ro e-mail címre. Ezt követően munkatársaink feldolgozzák, majd legkésőbb 30 napon belül visszaigazolják a kérésedet.

További információkat az adatvédelmi irányelvek és személyes adatok kezelése vonatkozásában a következő linken találsz: [link]

2021. febr. 2. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez hogy fér bele a GDPR-ba, hogy nem hagyják, hogy a felhasználó könnyen törölje magát? Vicc ez a cég. Írok a nébihnek vagy ha kell más hivatalos szervnek, hátha ők ismerik rá a választ.
2021. febr. 2. 11:49
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja és a választ köszi am.
2021. febr. 2. 11:50
 4/11 A kérdező kommentje:
meg mi ez a 30 nap? :D meg visszaigazolás? vicc.
2021. febr. 2. 11:50
 5/11 A kérdező kommentje:
meg a ro végződésre most románul írjak vagy mi? Angolul vagy értenek magyarul is ott?
2021. febr. 2. 11:51
 6/11 A kérdező kommentje:
Kaptam választ, hogy data.protection@emag.hu ,tehát ".HU"-s végűre kell itthonról írni a kérvényt. Mert ugyan el tudják olvasni, de azért játszák a fejüket, hogy jajj ők nem tudják így megoldani :) nem baj. Ment oda is, szóval hasznos információ annak aki keresi, így lehet töröltetni.
2021. febr. 2. 17:51
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Sikerült töröltetned?

Mit írtál?

2021. febr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Egyelőre ott tartok, hogy elküldtem a .hu-s címre, amit a .ro-sra is és várom a csodát...

Ha sikerül, megírom!

2021. febr. 3. 12:21
 9/11 anonim válasza:
Február óta sok idő eltelt.. Sikerült törölni, vagy azóta sem? 🤔
2021. jún. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Törölni szeretném az eMAG fiókomat, mit kell tennem?

Ebben az esetben kérjük, hogy küldd el kérésedet a data.protection@emag.hu e-mail címre. Ezt követően munkatársaink feldolgozzák, majd legkésőbb 30 napon belül visszaigazolják a kérésedet.

Kérünk téged, hogy a helyes e-mail címről írd a megkeresésed, valamint leveledben tüntesd fel a helytelen e-mail címet.

További információkat az adatvédelmi irányelvek és személyes adatok kezelése vonatkozásában a következő linken találsz: [link]

2022. febr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!