Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem játssza le a YouTube...

Nem játssza le a YouTube videókat. Valami megoldás?

Figyelt kérdés
Google Chrome-ot használok. Régebben még lejátszotta, aztán egyre lassabban töltött be. Most már az van, hogy vagy egyáltalán nem játssza le, csak tölt, tölt és tölt a végtelenségig, vagy néha van olyan szerencsém, hogy pár másodpercet lejátszik. Nem nagyon értek ezekhez, úgyhogy csak egyszerűen, ha lehet. Miért van ez és van valami megoldás rá? Előre is köszi...
2010. aug. 16. 06:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Sok lehet a .temp fájl a gépeden, a Windows hajlamos teleszemetelni mindent. Nagytakarítás Ccleanerrel megoldja. [link]
2010. aug. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nézd meg a beállításokat. Csavarkulcs alatt/Beállítások/A motorháztető alatt/Tartalombeállítások/Pluginek. Itt kell engedélyezni. (Tedd be a pipát).
2010. aug. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Sehol nem játssza le. Inkább nem merek olyanokhoz hozzányúlni, amit nem értek. A vírusírtót napi szinten futtatom, bár akkor sem volt semmi baja a gépnek, amikor még nem volt rajta. Azóta semmi vírust nem találok. A cookie-kat töröltem. Az lehet, hogy túl sok a .temp fájl, csak nem tudom letölteni hozzá a Cleanert. Ugyanis a letöltések sem jók. Ja és ha már itt tartunk, az MSN-em se működik. Kábé tudom mit hogy kéne, csak az a rossz, hogy nem értek hozzá és nem szeretnék semmit se elcseszni, mert már így is elég fura a gépem, meg minden, szóval... A pluginek már régóta engedélyezve vannak. Nem tudom mi mást tehetnék. :S Légyszi segítsetek!
2010. aug. 25. 03:06
 14/15 A kérdező kommentje:
Hahó! :(
2010. aug. 30. 22:58
 15/15 A kérdező kommentje:
Oké, látom ezek szerint nincs már több ötlet. Körül néztem és tényleg sok a szemét. Törlöm a .temp fájlokat.
2010. aug. 31. 05:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!