Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem játssza le a YouTube...

Nem játssza le a YouTube videókat. Valami megoldás?

Figyelt kérdés
Google Chrome-ot használok. Régebben még lejátszotta, aztán egyre lassabban töltött be. Most már az van, hogy vagy egyáltalán nem játssza le, csak tölt, tölt és tölt a végtelenségig, vagy néha van olyan szerencsém, hogy pár másodpercet lejátszik. Nem nagyon értek ezekhez, úgyhogy csak egyszerűen, ha lehet. Miért van ez és van valami megoldás rá? Előre is köszi...
2010. aug. 16. 06:27
1 2
 1/15 anonim válasza:
82%

 próbáld frissiteni a flash playeredet és a böngésződet

[link]

 ha nem megy próbáld ki a google chrome-ot

2010. aug. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ellátogattam az oldalra és azt írta, hogy nincs mit frissíteni... De a videókat akkor sem játssza le. Ja és azt, hogy értetted, hogy akkor próbáljam ki a Google Chrome-ot?
2010. aug. 19. 23:16
 3/15 pappmartin válasza:
nincs meg a megfelelő kiegészítő, asszem valami pluin-nak hivják
2010. aug. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 pappmartin válasza:
*plug in
2010. aug. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
www.adobe.com Adobe Flash Player letöltése és telepítése. Kell Adobe Flash Player 10 ActiveX, Adobe Flash Player 10.1.82.76, Adobe Shockwave Player.
2010. aug. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A legjobb, ha van Mozilla Firefox a gépeden és azon futnak a videók (ha benne vannak a Bővitmények, ezek innen letölthetők: [link]

Nyisd meg a Chrome-t, aztán Csavarkulcs alatt Beállítások, Személyes dolgok, Adatok importálása egy másik böngészőből: Mozilla Firefox. Lesz egy nagyon jó hibrided.

2010. aug. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem hiányzik plug in... Minden megvan, ahhoz, hogy lejátssza, de mégsem teszi... Kipróbáltam ezt az importálás dolgot is, de nem csinál semmit, csak tölt...
2010. aug. 20. 00:11
 8/15 pappmartin válasza:
és máshol lejátsza?
2010. aug. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát én már tapasztaltam olyat is kolihálózaton belül hogy a proxy miatt nem indul el a videó. Próbálkozz abban az irányban is ,csak óvatosan nehogy valamit kiüssél :S
2010. aug. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem is megvolt minden, mégse indult. Mint kiderült, a kisebb lassulások mögött egy trójai lapult a gépemen! Lefuttattam a virusirtót, utána már ment. Bár lehet, hogy valamelyik süti (cookie) okozza. Kilépéskor a Chrome-ban Beállítások, Böngészési előzmények törlése.
2010. aug. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!