Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meg lehet nézni ezt a videót?:...

Meg lehet nézni ezt a videót?: lent a link Ha igen akkor van hangja? Ha nem akkor a Copyright miatt van. Hogy tudom kitörölni egy videórol/zenéről a copryghtot?

Figyelt kérdés
[link]

2020. dec. 14. 09:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Nézz utánna, hogy mit jelent a copryght. Jogvédett tartalmat nem használhatsz kedvedre. Ha utána olvasol akkor meg meg fogod érteni, hogy nem lehet törölni a copryghtot.

Egyébként a videót nem lehet megnézni, látatalnba írtam a fentebbit, ha nincs hang akkor annak ez az oka.

2020. dec. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

"A videó nem áll rendelkezésre

A videó nem érhető el."


"Hogy tudom kitörölni egy videórol/zenéről a copryghtot?"


Úgy hogy nem teszel a videóben copyright-os tartalmat ergó kiveszed belőle a zenét.

2020. dec. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor hogy tudok feltölteni jogvédett videókat legálisan?
2020. dec. 14. 11:18
 4/12 anonim ***** válasza:
Úgy hogy megvásárolod a felhasználási jogokat. Amik nyilván egy világsztár termékénél olyan összegek, amit te nem tudsz megfizetni.
2020. dec. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
...De ingyen lehet?
2020. dec. 14. 11:27
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. dec. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
vagy lehet olyant csinálni hogy valahogy megszerkesztem a videót hogy ne legyen jog védett?
2020. dec. 14. 11:37
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A nem-nek melyik része az amit képtelen vagy megérteni?


Vannak trükkök, hogy úgy torzítod a zenét, hogy az algoritmus nem ismeri fel, és átcsúszik rajta, de nyilván ez sem szabályos.

2020. dec. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"A szerzői jogi oltalom

A szerzői jog a szerzői művek alkotói számára biztosítja azt, hogy korlátozhassák műveiknek lemásolását és felhasználását egy meghatározott időtartam leteltéig.


A szerzői jogi oltalom a szerzői alkotásoknak a szellemi alkotást képező részét védi: a könyv által elmondott történetet védi a nem megfelelő felhasználástól (és nem magát a kinyomtatott példányt) vagy a szobor formáját védi (és nem a konkrét faragott követ). A szerzői jogok viszont nem védenek ötleteket és találmányokat – ez a szabadalmak feladata –, csupán egy ötlet konkrét kifejeződését, megformálását. Például a Mickey egeret védő szerzői jog nem gátol meg senkit abban, hogy egy beszélő egeret alkosson, de csak akkor, ha az nem egyezik meg túlzottan az említett rágcsáló kinézetével és tulajdonságaival.


A szerzői jogi oltalom a szabadalmi oltalomhoz és a védjegyoltalomhoz hasonlítanak abban, hogy mindkettő kizárólagos jogot biztosít a jogtulajdonosnak, amely mindenki mással szemben érvényesíthető (a kivételekről később). Az elvileg korlátlan alkalommal megújítható védjegyoltalommal szemben a szerzői jogi oltalom egy adott, előre meghatározott számú évig tart (lásd védelmi idő), amely alatt a jogtulajdonos nem köteles a védett művet használni vagy árusítani azért, hogy másokat annak használatában megakadályozhasson."


[link]

2020. dec. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
"Vannak trükkök, hogy úgy torzítod a zenét, hogy az algoritmus nem ismeri fel, és átcsúszik rajta, de nyilván ez sem szabályos." ez hasznos. utána nézek.
2020. dec. 14. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!