Csatlakzoik a Wifi-re, mégsincs internetkapcsolat,miért?
Figyelt kérdés
Van itthon egy router, két napja viszont nincs rajta internet elérés. Telefon, Ipad is csatlakozik rá, viszont a telefon ki is írja a kapcsolatnál, hogy nincs internet,a tablet pedig csak szimplán nem tölt be semmit. Routert újraindítottam, kihúztam minden, bedugtam, Ipad,teló alaphelyzetbe állítva,de semmi. Egyedül a gépen van net, de oda közvetlen be van dugva a vezeték a routerből. Nem nagyon értek hozzá, nem tudom, hogyan tovább. Szolgáltatót felhívtam, nem náluk van a gond. Innentől meg vagyok lőve. Valakinek tipp?2020. nov. 30. 19:24
11/11 anonim válasza:
Amennyiben nem változtattad meg, a hozzá adott/csomagolt leírásban benne van a böngészőben elérhető cím (pl.: 192.168.0.1), az alapértelmezett felhasználónév és jelszó (pl.: admin/12345).
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!