Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha felmerül a gyanú hogy a...

Ha felmerül a gyanú hogy a szomszéd lehallgatja az internetforgalmamat,hova kell fordulni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 9. 11:11
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
De érted.Ha megfigyelik a gépét,vagy a routert,hogy fog eljutni pl.-ahogy 10-es írta-, az NMHH-hoz egy bejelentés?
2020. nov. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor kell téged-tőled távol álló témákra,hírekre kattintani,és mindenféle aberrált szexfilmeket (természetesen a törvényességet betartva,hogy ne kerülj bajba) letölteni,de nem megnézni!A legjobban nem érdeklőt a legtöbbször. :-)
2020. nov. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!