Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom bekapcsolni a...

Miért nem tudom bekapcsolni a Wireless Router Radiot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár napja egy olyan hibába ütköztem, hogy nem engedi bekapcsolni a Wireless Router Radiot, ami elég sok dologban hátráltat. Nagyon sok helyen utánanéztem, de sehol sem találtam rá megoldást. Valaki esetleg tudna segíteni? Akár elmagyarázni, akár teamviewerrel megcsinálni? Fontos lenne, köszönöm!

2020. szept. 26. 00:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen router, hogyan próbálod "bekapcsolni"?
2020. szept. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
TP-link TL-WR841N routerem van. Elsősorban próbáltam magán a routeren bekapcsolni. Van rajta egy fizikai gomb, amivel a routeren csak a wifit ki-be lehet kapcsolni, de egyrészt be volt kapcsolva, másrészt ha ki, aztán bekapcsoltam akkor sem lett jó. Aztán beléptem gépen keresztül a router beállításaiba, ott kerestem valami megoldást erre, de nem jött össze, Firmware upgrade nem változtatott semmit, illetve a Factory deafults-tól sem jabult meg. Nagyon sok mindent megpróbáltam, de nem sikerült. Olyanokat meg nem egyedül, megerősítés nélkül akarok csinálni, amikben nem vagyok biztos, hogy sikerül.
2020. szept. 26. 11:33

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!