Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek ha a facebook a...

Rollu89 kérdése:

Mit tegyek ha a facebook a 30-os bannom után nem oldotta fel a fiókom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kaptam szept 21.-én egy 30 napos bann-t Facebookról, aztóta ugye bőven letelt,de nem kaptam feloldást,amikor küldenék ilyen feloldó lapot kiirja hogy kevés munkatárs rendelkezésre igy nem tudják átnézni a fiókom! Valaki volt ilyen helyzetben? mit tegyek?

2020. szept. 24. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
szeptember 21. óta 3 nap telt el, tanulj meg számolni
2020. szept. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne ossz meg: faxságokat,álhíreket,konteókat,gyűlöletkeltő tartalmat,szexuális dolgot és nem lesz ilyen problémád.
2020. szept. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
bocsánat, Augusztus 31. #1
2020. szept. 25. 15:49
 4/6 A kérdező kommentje:
21**********************
2020. szept. 25. 15:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem augusztus 30-án tiltották a fiókom és ugyanez a helyzet, nem kapom vissza azóta sem. Valahányszor elküldöm az igazolványom, mindig ugyanaz az üzenet jön vissza, hogy a Covid miatt kevesebb munkatárs ellenőrzi a tiltásokat. A röhej az, hogy egy nevetséges dolog miatt lettem tiltva.

2020. okt. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok én market placen hírdettem egy cipőt és kiiltott a face

A fiókod le van tiltva.

Kérjük, további információért keresd fel a Súgóközpontot.

A fiókodat 2020. nov. 24. napjával le kellett tiltani. Ha úgy gondolod, hogy a fiókod letiltása tévedésből történt, a Súgóközponton keresztül a fiók letiltása után legfeljebb 30 napig további információt küldhetsz. Ezt követően a fiókod végleg le lesz tiltva, és nem lesz lehetőséged ismételt ellenőrzést kérni.


Ezt kaptam.... Hiába csináltam új fiókot uj email uj tellszám ugyan ugy aztis.... ilyenkor mi a terv ?

2020. nov. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!