Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek ha a Facebook...

Mit tegyek ha a Facebook lezárta a fiókomat a születésnapom előtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 héttel ez előtt ilyenkor a Facebook ideiglenesen lezárta fiókomat, mivel számukra gyanús videót küldtem egy ismerősömnek, ami megszedte az alapelveket. Kértek okmányt, elküldtem nekik a diákigazolványomat. Azt írta ki hogy "COVID-19 miatt később tudunk reagálni" féle szöveg. Ismerőseim azt mondták, ez pár nap. Eltelt 1 hét, és nagyon izgulok, hogy meglesz-e a fiókom születésnapomra. (szept 30) Az lenne itt a fő kérdés, hogy mit tudok tenni, ha 29.-e este sem oldották fel a fiókom?

ui: Nem tudok új fiókot csinálni mivel ha csinálok autómatikusan felismer és kitiltja az a fiókot is ugyanez miatt.

Köszönöm előre a válaszokat!



2020. szept. 23. 22:31
A kérdező szavazást indított:
Vissza kaphatod a fiókod
Nem kaphatod vissza a fiókod
11 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
3. Nem tudjuk
2020. szept. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

életed legborzalmasabb születésnapja lesz...

fészbukk nélkül... belegondolni is borzalmas....

2020. szept. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A szülinapos témát csak azért vetem fel, mert sokaknak csak úgy jut eszükben hogy létezem. (btw már nem érdekel a szülinap)

De azért vannak fontos adataim az oldalon, amire ha lenne 10 percem, lementeném mindent.

2020. szept. 23. 23:14
 4/11 anonim ***** válasza:
Időbe telik nekik ellenőrizni, várj türelemmel.
2020. szept. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A Facebook nem szokott foglalkozni a felhasználói reklamációkkal. Jobb, ha új fiókot csinálsz és még a szülinapod előtt bejelölgeted az ismerőseidet.
2020. szept. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 BeefEater ***** válasza:

A Facebooknál te nem az ügyfél vagy, hanem a termék. (Az ügyfeleiknek üzemeltetnek rendes ügyfélszolgálatot is.) Vagy engedélyezik a fiókodat újra, vagy nem. Ha újra akarsz regisztrálni akkor minimum töröld a cookiekat és indítsd újra a modemedet, hogy új IP-t kapsz.


Off:

Őszintén szólva én kifejezetten örülök, ha azok az emberek elfelejtenek akiknek csak egy FB értesítésről jutok az eszébe.

2020. szept. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

mert sokaknak csak úgy jut eszükben hogy létezem

Es pont ezert van beallitva hogy ne mutassa a szulinapot.

El sem hiszed mennyire megnyugtato hogy nem kell boldog-boldogtalannak megköszönni a sok jokivansagot.

2020. szept. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Facebooknál kiadta hogy "folytatás mint (nevem)" és utána kidobja ugyanazt hogy "megkaptuk tőled az információkat"

A messenger kijelentkeztetett a fiókomból és a jelszavam ami tudom hogy az működik érdekes módon nem működik, jelszót változtatni nem tudok

2020. szept. 25. 12:27
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez jelent valamit?
2020. szept. 25. 12:27
 10/11 ghost972 válasza:
Fosbuk okmányt kér? Milyen alapon?
2021. dec. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!