Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok boldog születé...

Miért nem tudok boldog születésnapot írni az ismerősöm idővonalára?

Figyelt kérdés

Szokta ugye jelezni a FB, ha valakinek születésnapja van, de most egyik ismerősömnek nem tudtam írni az idővonalára. Nem volt sehol hely szövegnek.

Nem olyan nagy baj (Messenger-en tudtam írni), csak kíváncsi vagyok, ezt ő állította-e be így 😁.



2020. aug. 13. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az idővonalát ugy állitotta be, hogy CSAK ÉN, azaz csak ő irhat rá. Persze, hogy ilyenkor nem jelenik meg, hogy mások is irhatnak rá. Ez nem is hülyeség, nekem több ismerősöm állandóan oda irt bizalmas dolgokat, mivel sok kellemetlenségem lett belőle, ezért én is igy állitottam be.
2020. aug. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, ezt be lehet állítani, hogy más is tudjon-e írni az idővonalra az adott személyen kívül.
2020. aug. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!