Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnak is akadozik a videa...

Másnak is akadozik a videa lejátszás?

Figyelt kérdés
Mobilon és számítógépen egyaránt akadozik vagy egyáltalán nem megy. Minden más oldal szépen megy, de ez akkor is akadozik. Nagyon idegesítő így nézni a filmeket. (Egy sorozatot nézek, melynek néhány részét nem tudtam letölteni, a videa oldalon viszont fent van. Persze, épp a lényeges részek. Sajnos sehol máshol nem tudom megnézni, csak itt érhető el.)

2020. aug. 28. 22:54
 1/8 anonim válasza:

Valószínűleg azért akadozik mert nagy a felbontás és a net túl lassú hozzá. Próbáld meg lejjebb venni a felbontást vagy ha nem működik akkor ezen az oldalon letudod tölteni ha beilleszted a sorozat videa linkét de az is lehet, hogy azon az oldalon nem akadozik legalábbis nekem nem szokott.


[link]

2020. aug. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem el sem indul rajta semmi.
2020. aug. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Bocs rossz linket adtam.


[link]

2020. aug. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha így sem megy akkor másold be ide a linket és majd én megcsinálom.
2020. aug. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Alex Fly ***** válasza:
Esetleg egy, a 90-es években használt trükk is segíthet: a proxy...
2020. aug. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
PC-n akad néha okostévén nem akad
2020. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A mi tévénk (LG OLED) nem játssza le a videa videókat egyáltalán. Videa app nincs, böngészőben nem indulnak el.

Számítógépen 500-as LAN kapcsolat elég gyors. YouTube-on és más oldalakon full HD, 4K is megy.


3-as! Köszi! Letöltöttem!

2020. aug. 30. 21:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam Samsung okostévén megy a Videa
2020. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!