Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha töltök fel filmet Youtube-r...

Ha töltök fel filmet Youtube-ra honnan tudhatom, előre hogy tiltják vagy sem?

Figyelt kérdés
Van erre valami biztos bevált módszere a profiknak? Pl. van hogy azt írja ki ha felrakok egy filmet, hogy ez a tartalom világszerte tiltva van. X akták részeket is felejtős felrakni, mert az Fox termék és azonnal tiltják (Fox Mulder értitek). De pl. vannak fent Family Guy teljes epizódok, amik szintén Fox termékek de mégis fent hagyják, szóval ezt nem egészen értem.

2020. aug. 12. 04:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynák fent. A youtube algoritmus nem ismeri fel és ezért nem tiltja le. Ha manuálisan jelentenék az emberek letiltásra kerülne. Előfordulhat, hogy a kiadó engedélyezte az ilyet bár egy Family Guy esetében ez nem lehetséges vagy csak már olyan régi, hogy úgyse lesz belőle bevételük ezért már nem számítanak, de inkább csak hogy az algoritmus nem ismerte fel
2020. aug. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Tom és Jerryt próbáltam gyerekeknek felrakni azt se engedte.
2020. aug. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan opció is, hogy ott maradhat YouTube-on, de reklám lesz rajta, és nem alkalmas számodra bevételszerzésre. De ezt nem te döntöd el.

Nekem ilyen szinte az összes feltöltött filmrészletem.

2020. aug. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
En töltöttem fel korábban rajzfilm paródiákat, a Magyar népmeséket egyből tiltotta, a többinél viszont csak a bevételszerzést tiltotta le.
2020. aug. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Mégis mi a faxnak töltesz fel filmeket?
2020. aug. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legyen mit kérdezni.
2020. aug. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
nem tudhatod előre. a jogtulajdonos döntésén múlik, hogy ő mit állított be a YouTube-nál, mikor beregisztrálta a tartalmait a Content ID rendszerbe. ha biztosra akarsz menni, inkább ne tölts fel ilyesmit.
2020. nov. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!