Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valaki feltölt egy filmet...

Ha valaki feltölt egy filmet youtube-ra miért nem tiltják le? Többi lent

Figyelt kérdés
Én próbáltam feltölteni egy filmet de letiltotta szinte azonnal a youtube de sok mindenkinek mégsem tiltja le pedig nem régi filmet tesz fel. Nem értem??:/

2017. ápr. 4. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Ne akarj filmet felrakni.
2017. ápr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem mindent tiltanak le azonnal, de ez nem azt jelenti hogy nem tiltják le ha megsértette a felhasználási szabályokat.


Ne akarj direkt szabályt sérteni, mert te fogod úgyis a rövidebbet húzni. A "bezzeg más"-érvelés pedig semmire nem jó. Mások lopnak, csalnak, ölnek - neked attól még nem kell ugyanazt tenned.

2017. ápr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy benne van-e az automatikus tiltólistájukban, avagy nem.

Egyébként sem látom sok értelmét a youtube-ra filmet tölteni. Rakd a tpb-re, ha még nincs - ott megmarad.

2017. ápr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak azért szerettem volna feltölteni youtube-ra mert xboxról akartam rá keresni hogy a tv-n keresztül nagyban tudjunk filmezni. Egyébként nem ezzel érvelek hogy bezzeg más.. csak tényleg kíváncsi voltam rá hogy vajon nekik miért nincs letiltva de m1 köszönöm a válaszokat!
2017. ápr. 4. 16:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet általánosan megmondani hogy másnak miért nem törlik. Sokan nem veszik figyelembe a fair use policyt ami bizonyos megkötéssel engedi más jogvédett tartalmának a felhasználását is. De ebbe nem tartozik bele egy komplett film/sorozat/tv-műsor feltöltése.
2017. ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ha privátban töltöm fel úgy miért tiltja? Úgy csak én látom nem?:/
2017. ápr. 4. 17:00
 7/9 anonim ***** válasza:

A felhasználási feltétel a feltöltést tiltja, nem annak láthatósági beállítását. Nem használhatod erre a Youtube-ot, mert ez nem felhőszolgáltatás és privát videótár.


Nincs a tévén egy USB port, hogy valamilyen flash meghajtóról be lehessen olvasni? Ez a le-feltöltés eleve felesleges köröket csinál.

2017. ápr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a TV-n nem is, az XBox-on egészen biztos, hogy van USB, amin lehet lejátszani.
2017. ápr. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Alex Fly ***** válasza:
Nagyon sok film a YT-n egyszerűen tükrözve van. Így az automatikus felismerést egy ideig átvágja.
2017. ápr. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!