Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit jelent az egy videó alatt...

Mit jelent az egy videó alatt Youtube-on, hogy "Suggested by"?

Figyelt kérdés
Először látok ilyet egy videóm alatt, ráadásul kijelentkezve, ahol a "by" után egy másik videó címe van odaírva és linkelve, amelynek bár ugyanaz a jogtulajdonosa, mégsem értem, hogy mi köze van a két zenei videónak egymáshoz. Tudja valaki? Vagy mit gondoltok?

2020. jún. 11. 17:32
A kérdező szavazást indított:
Tudom a választ és meg is írom hozzászólásban.
Nem tudom, de szerintem... megírom hozzászólásban.
Fogalmam sincs, nem is láttam még ilyet, nem tudom.
3 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
suggested by (javasolva valaki által) - gondolom valamit néztél és az alapján javasolják.
2020. jún. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ennyit azért én is értek angolul és nem, nem néztem semmit előtte, hanem böngésző keresőjéből egyenesen az általam feltöltött dalra kerestem rá, nyitottam meg és ott volt egy olyan dal linkje, amiről még csak soha nem is hallottam, nem hogy láttam volna korábban... A by meg, ahogy te is írtad arra utal, hogy valaki által javasolt, de azt sem értem, hogy egy dal hogy javasolhat egy másik dalt...?

A másik dal leírásában, szövegében vagy hozzászólásaiban nem szerepelt az én dalom címe, szóval így még furcsább...

2020. jún. 11. 22:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem a dal, hanem a youtube javasolja azért mert azt is megnézted és lehet akik azt nézték azoknak is tetszett, vagy ha még nem , akkor is a mesterséges intelligencia algoritmus ez dobta ki.. mert azonos jegyeket mutat..
2020. jún. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem értem, #3: addig oké, h algoritmus és tán ugyanazok nézték mindkét videót, ám ez nem magyarázza a "by" szócskát, mert nem a másik zenei videó ajánlotta az enyémet - vagy tán pont erre akar utalni, hogy de? Hogy a másik videónál ajánlotta az algoritmus az enyémet és onnan került az enyémhez a nézők többsége és ezért volt odaírva tán? Ezt mondtad vagy nem ezt, de ez is reális?

Én amúgy a másik videót csak azUTÁN néztem meg, hogy láttam az enyémnél ezt a kérdésben feltett mondatot és érdekelt, hogy ez meg ki vagy mi és mi ez az egész, előtte nem is hallottam róla, szóval azért nem ajánlhatta nekem, mert korábban már láttam...

2020. jún. 11. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!