Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van igény munkás videókra?

Van igény munkás videókra?

Figyelt kérdés
YouTubera szeretnek videókat csinálni hogy milyen egy villanyszerelő napja?

2020. jún. 9. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól meg van vágva, akkor felfedezik önmaguktól az emberek, és lesz nézettséged is.


Nemrég például méhészetről kezdtem el videót nézni.

2020. jún. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Persze, csak legyen igényes (kamera fix állványon, vagy ha kézbe kell vedd akkor optikai stabilizátor, normális hang), és legyen mit mondanod, mert pár time lapse nem lesz elég.


Arra pedig készülj fel, hogy fogsz kapni negatív, sértő kommenteket. Ezeket ne vedd magadra, ilyet mindenki kap. Viszont az építő jellegű kritikára figyelj oda.

2020. jún. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Ez valami reality-jellegű dolog (egy villanyszerelő kalandjai különböző ügyfeleknél) lenne?

Ez esetben az ügyféllel meg kell egyezned, hogy felveszed, miközben szerelsz (és közben magadban beszélsz ;) ).


Vagy ismeretterjesztő jellege lenne (hogyan cseréld ki a kapcsolót otthonodban, mi az a fi-relé, stb...)?

Akkor meg még inkább kínosabban kell figyelni, hogy a videót úgy vedd fel, hogy azon minden egyértelműen látsszon, ügyelve az érthető beszédre, szigorúan figyelve a szakmaiságra.

2020. jún. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

igen!

én nagyon szeretem a szerelős videókat - persze ha értelmesen van elmagyarázva mit miért csinál a videós, mert tök jó ötleteket lehet tanulni.


Ha nyökögős, vontatott, koncepciótlan a tartalom és nem tudom követni mi a f..t akar akkor attól inkább csak ideges leszek.

Nem kell túlcsicsázni a vágásokat, a tartalom a lényeg.

2020. jún. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha jó és érdekes a videó, akkor lesz rá érdeklődés. ha elkezded csinálni, kiderül, hogy tudsz-e olyast csinálni, ami érdekli az embereket.

ha csak agyalsz rajta, hogy csináld-e, akkor soha nem lesz videó, amiről kiderülhetne, hogy tetszik-e az embereknek.


Henry Ford azt mondta, hogy ha megkérdezte volna a vásárlókat, hogy mire van szükségük, akkor egy gyorsabb lovat gyártott volna autó helyett.


csináld, ami téged érdekel, szerinted jó, csináld jól és érdekesen, aztán keresd meg vele azt a közönséget, akiket érdekelhet, amit csiálsz.


sok sikert!


majd mutasd meg, hogy milyen lett!

2020. jún. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amolyan T. Ádám féle szerelés, csak villanyból, nagyon jó lenne igen. :)
2020. jún. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!